010 - 220 5087 info@erasmusuitvaart.nl
ervaringen

Bent u tevreden over onze werkwijze en begeleiding? Deel gerust uw ervaring.

Laat hier uw reactie achter

 
 
 
 
 
Alle weergegeven velden dienen ingevuld te worden. Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Het kan zijn dat uw bericht pas zichtbaar wordt nadat we het beoordeeld hebben. We houden het recht om reacties te wijzigen, te verwijderen, of niet te publiceren.
M. Ortelee
Na het overlijden van mijn moeder, komt er ineens heel veel op je af. Waar te beginnen.....
Op advies van een zeer goede vriendin van mij, zijn wij in contact gekomen met Hans. Wat moet je en kun je verwachten?

Het was een verademing om met Hans in contact te komen. Hans wilde eerst kennis met ons (mijn vader, mijn dochter en mijn partner) maken, wat er de laatste 2 weken gebeurt was. Daarna ging hij pas over tot “zaken”. Hij gaf tips, liet ons de vrije keus, maar begeleide ons heel goed.

Hans is een warme en betrokken persoonlijkheid. Heel sociaal en meelevend. Wat ook fijn was, waar wij op dat moment niet over nagedacht hadden, was dat Hans foto’s in de aula heeft gemaakt, en naar ons doorgestuurd heeft. Echt fijn. Mede door Hans is de uitvaart van mijn moeder verlopen zo wij, en ik weet zeker ook mijn moeder, goed en naar tevredenheid verlopen.

Hans, bedankt, je bent een topper.
Even geduld...
Direct Hulp
24 uur dag en nacht bereikbaar